חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

073-7795530

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

5 יתרונות להתקנת וו גרירה לרכב

התקנת וו גרירה לרכב מבטיחה שורה ארוכה של יתרונות. במאמר הבא נציג מהם היתרונות השונים, נבין מדוע מדובר בהשקעה ולא בהוצאה רגילה ואף נסביר כיצד זה בא לידי ביטוי מבחינת שיקולי בטיחות ונהיגת שטח התקנת וו גרירה לרכב היא פעולה שדורשת הסמכה ומקצועיות. לאחר שפונים אל בעלי מקצוע שזו ההתמחות שלהם, צריך להוסיף את וו הגרירה לרישיון וכמובן גם לחבר אותו אל מערכות הרכב והחשמל השונות. מטבע הדברים, פעולות מן הסוג הזה עולות כסף וצריך לשאת בהוצאות על פי סוג הוו וסוג ההתקנה. עם זאת, מדובר גם בהחלטה שמגלמת בתוכה שורה ארוכה של יתרונות מיוחדים:

1.אפשר לגרור עגלות וקרוואנים

היתרון העיקרי של התקנת וו גרירה והסיבה שבגללה עושים זאת היא שכך ניתן לגרור עגלות וקרוואנים. גרירת עגלות מתאימה למשל לבעלי סירות ואופנועי ים, אבל גם לבעלי מקצוע שצריכים את העגלה על מנת להביא את החפצים ואת כלי העבודה שלהם ממקום למקום. במקביל, אותו וו גרירה בדיוק יכול לשמש לטובת גרירת קרוואנים עבור טיולי משפחות או לטיולים ברחבי הארץ.

2. לא צריך להיות תלויים בגורם חיצוני

התקנה חד פעמית של וו גרירה לרכב היא בדיוק הפעולה שאותה כדאי לבצע אם לא רוצים לייצר תלות בגורם חיצוני. כך לדוגמא כבר לא צריכים להיות בשירותי השכרת רכבים עם וו גרירה על מנת לגרור עגלות ואופנועי ים, או לנסות למצוא חברים ובני משפחה שיש בבעלותם רכב עם וו גרירה שבו אפשר להשתמש כשעוברים דירה. מהבחינה הזו, התקנת הוו היא פעולה מומלצת שיש לה גם השפעה חיובית על איכות החיים.

3. מעלים את ערך הרכב

כל רכב סובל מירידת ערך, בעיקר בשנים הראשונות שבהן הוא על הכביש. מצד שני, יש ביקוש גבוה לרכבים משומשים במצב טוב והרכב הפרטי הוא עדיין אמצעי התחבורה הנפוץ ביותר בישראל. לפיכך, בעלי רכבים שרוצים לשפר ולהעלות את הערך שלהם יכולים לעשות זאת באמצעות התקנת וו גרירה. אם מסתכלים על זה מהבחינה הזו, מבינים שלא מדובר בכלל בהוצאה רגילה אלא בהשקעה משתלמת. אמנם ערך הרכב ימשיך לרדת, אך בזכות וו גרירה זה יקרה באחוזים נמוכים יותר ותוך כדי יצירת יתרון תחרותי מול דגמים משומשים זהים מאותו שנתון או יצרן.

4. משפרים את הבטיחות בנהיגה

וו גרירה לרכב משפר את הבטיחות. זה בא לידי ביטוי כאשר נוסעים לאחור וחלילה נתקלים בקיר או ברכב אחר, אך גם במהלך נסיעה קדימה ועמידה בפקקים. כאשר יש וו גרירה לרכב, המשמעות היא שקיימת הפרדה ברורה בין החלק האחורי של הרכב לבין הפגוש של רכבים אחרים. כמו כן, התחושה היא של ביטחון אישי ברמה גבוהה יותר ולכן התקנת הוו מומלצת עבור כל סוגי הרכבים שמותר להם ע"פ החוק לעשות את זה.

5. מתאימים את הרכב לנהיגת שטח

בעלי ג'יפים או SUV יכולים להשתמש בשירות חד פעמי של התקנת וו גרירה על מנת לצאת איתם לשטח. באמצעות הוו, ניתן לספק למשל שירותי חילוץ לחברים, קרובים או בני משפחה שיוצאים גם הם לטיול. במקביל, אותו וו מסייע להתמודד עם קשיים בשטח וניתן לחבר אותו לציוד כדי להשיג פתרונות שינוע ממקום למקום. אמנם וו גרירה מצמצם את זווית הנטישה של הרכב, אבל קל להתרגל אל הנהיגה עמו גם בתנאי שטח שנחשבים יחסית לא פשוטים.


מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8407107

אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור:

5 יתרונות להתקנת וו גרירה לרכב

אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור:

5 יתרונות להתקנת וו גרירה לרכב
דילוג לתוכן