חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

073-7795530

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אביזרים לטנדרים

אם אתם חובבי אדרנלין ואוהבים לצאת לטיולים בשטח או אם אתם בעלי מקצוע שצריכים להגיע לאתרי עבודה על מנת לספק את השירות שלכם, רוב הסיכויים שיש לכם טנדר או רכב 4X4. לכל בעל רכב, פרטי או מסחרי, יש צרכים מסוימים על מנת שחוויית הנהיגה באוטו שלו תהיה נוחה יותר וכמובן גם בטוחה יותר. עם זאת, לבעלי רכבי שטח יהיו יותר צרכים ייחודיים שאין לנהגים אחרים. אביזרים לטנדרים נועדו לספק להם את כל הפתרונות הנחוצים להם.

למה צריך אביזרים לטנדרים?

טנדרים, ורכבי שטח באופן כללי, לרוב לא רק נוסעים על הכביש הסואן. לרוב, מי שמחזיק אותם זקוק להם לצורכי עבודה או טיולים באזורים. הם נוסעים לא מעט באזורים שיש בהם כמות גדולה של חול, אבק, בוץ ולכלוכים אחרים. כמו כן לעתים קרובות הרכבים משמשים את בעליהם כדי לשנע ציוד שאי אפשר להכיל בבגאז' או שעלול לפגוע בריפוד של הרכב, לקרוע אותו, להכתים אותו או לגרום לנזק אחר. לכן חשוב מאוד להשתמש באביזרים לטנדרים – כדי להגן על הרכב מפני נזקים וכדי להעביר ציוד כבד ממקום מסוים למקום אחר.

כך תשדרגו את הטנדר שלכם באמצעות אבזור מתאים

תחום האבזור לרכבי שטח רק הולך וגדל עם הזמן, וכיום ניתן למצוא מגוון רחב של אביזרים לטנדר שיכולים להיות שימושיים מאוד, וגם להפוך את הנהיגה של הנהג ליותר נוחה, פשוטה והכי חשוב – בטוחה.

ארט קאר מייבאת לאביזרים איכותיים לרכבים פרטיים ולטנדרים של המותגים המובילים בעולם

  • מדרכי צד – הטנדר יחסית גבוה עבור אדם ממוצע. על מנת להקל על הנהג והנוסעים בכניסה אל הרכב וביציאה ממנו. אידיאלי במיוחד לאנשים שהרכב משמש אותם גם ביומיום, להסעת ילדים ובני משפחה או למי שזקוק לעזרה כדי לעלות לרכב. כמו כן היתרון המשמעותי שלהם הוא בכך שהם מגנים על הדלתות של הטנדר, ברגע שנאלצים לחנות בחנייה צמודה, ואז מי שיוצא מהרכב שלידכם פותח את הדלת שלו בחוסר זהירות או תשומת לב.
  • עריסות – לא תמיד יש מקום בתא המטען לכל הציוד שאנחנו מעוניינים לקחת איתנו בדרכנו לעבודה, לטיול, לעריסות וכדומה. עריסות אלומיניום מאפשרת נשיאה בטוחה ונוחה של חפצים על גגון הרכב. עריסה לגגון הרכב היא פתרון מושלם למטיילים ולאנשי מקצוע שנעזרים בטנדר שלהם לצורכי עבודתם
  • קשת העמסה – קשת העמסה דומה במהותה לעריסה. גם היא מהווה פתרון מושלם המאפשר להרחיב את חלל האחסון של הרכב, ומתלבשת על הארגז האחורי הפתוח של הטנדר. ניתן לאבטח אליה את הציוד והחפצים שלכם, כך שלא יטלטלו או יפלו במהלך הנסיעה.
    ישנם עוד הרבה אביזרים לטנדרים כגון: אמבטיות, גגונים, ווי גרירה ועוד. אצלנו בארט קאר המומחים מתאימים את האביזרים לצורך הספציפי שלכם, וניתן להתקין אותו בקלי קלות בכוחות עצמכם.


מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
04-8407107

אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור:

אביזרים לטנדרים

אנא השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור:

אביזרים לטנדרים
דילוג לתוכן